Rezerwacje +48 730 015 040

Piomar Trans
Piomar Trans
Piomar Trans
Piomar Trans
Piomar Trans

O firmie

Zajmujemy się przewozem osób i paczek pomiędzy Polską a Niemcami, Holandią, Belgią oraz Luksemburgiem.

Jako profesjonalna firma transportowa kładziemy bardzo duży nacisk na punktualność, komfort i bezpieczeństwo podróży naszych pasażerów.

O sile naszej firmy decyduje zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych kierowców, a także nowoczesna flota ponad 30 aut, w której znajdą Państwo zarówno małe, 7-osobowe Volkswageny Caddy, 9-osobowe Renault Traffic jak i duże, 9-osobowe Renault Master z obszerną przestrzenią ładunkową. Nasza flota jest stale serwisowana i skrupulatnie przygotowywana do każdej, nawet najkrótszej trasy, co jest gwarancją Waszego bezpieczeństwa.

Poza przewozem osób, zajmujemy się również transportem rowerów, motocykli, części samochodowych (w tym również silników) oraz pieniędzy. Na potrzeby naszych Klientów świadczymy również usługi przeprowadzkowe.

By zapoznać się dokładniej z oferowanymi przez nas usługami transportowymi do Niemiec, Holandii, Belgii i Luksemburga oraz z cenami za przewóz osób, zapraszamy do odwiedzenia cennika usług transportowych.

Organizowane przez nas przejazdy odbywają się codziennie. Godzina poszczególnego wyjazdu jest ustalana dzień przed wyjazdem.

W Polsce obieramy naszych Klientów z terenów województw:

Szczegółową siatkę połączeń znajdą Państwo tutaj!