Rezerwacje +48 730 015 040

Piomar Trans
Piomar Trans
Piomar Trans
Piomar Trans
Piomar Trans

Przeprowadzki

Od wielu lat zajmujemy się organizacją przeprowadzek pomiędzy państwami Europy Zachodniej.

Oferujemy Państwu transport Państwa przedmiotów ze wskazanego adresu w Polsce pod wskazany adres w Niemczech, Belgii, Holandii lub w Luksemburgu. W skład oferowanej przez nas usługi wchodzą pakowanie Państwa rzeczy, magazynowanie ich, transport oraz wyładunek we wskazanym przez Państwa miejscu docelowym.

By w pełni sprostać Państwa oczekiwaniom zajmujemy się także wszystkimi formalnościami związanymi z odprawą celną oraz ubezpieczeniem przewożonych przedmiotów.

Decydując się na skorzystanie z usług PIOMAR TRANS mogą być Państwo pewni, że powierzone nam przez Państwa przedmioty dotrą pod wskazany adres w wyznaczonym terminie oraz, co najważniejsze, w nienaruszonym stanie.

Jako profesjonalna firma transportowa kładziemy szczególny nacisk na solidność i jakość świadczonych Państwu usług. Wszystkim naszym dotychczasowym Klientom daliśmy się poznać nie tylko jako wykonawca wysokiej jakości usług, ale także jako solidny partner.

By możliwie najlepiej zapoznać się z Państwa oczekiwaniami, zawsze rozmawiamy telefonicznie lub spotykamy się z Państwem osobiście. Celem tego jest szczegółowe omówienia Państwa potrzeb związanych z planowaną przeprowadzką. W trakcie rozmowy omawiane są wszystkie aspekty usługi, którą będziemy Państwu świadczyć. Na podstawie uzyskanych informacji ustalana jest cena naszej pomocy.

Wysoka jakość naszych usług potwierdzona jest licznymi certyfikatami jakie udało nam się do tej pory uzyskać.

Ceny przeprowadzek już od 2000 zł / 500 euro. Zapraszamy się do zapoznania z siatką obsługiwanych przez nas połączeń.