Rezerwacje +48 730 015 040

Piomar Trans
Piomar Trans
Piomar Trans
Piomar Trans
Piomar Trans

Przewóz osób

PIOMAR TRANS jest profesjonalną firmą transportową, więc jak przystało na profesjonalistów, naszych Pasażerów traktujemy jako równorzędnych nam partnerów. Dlatego też z najwyższą skrupulatnością dbamy zarówno o ich komfort jak i bezpieczeństwo w czasie korzystania z naszych usług.

By wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych nawet najbardziej wymagających Klientów dbamy o ich wygodę już przed rozpoczęciem podróży. W tym celu nie organizujemy wspólnego wyjazdu wszystkich pasażerów z jednej lokalizacji, np. sprzed siedziby naszej firmy, lecz nasi wykwalifikowani kierowcy odbierają każdego z nich z miejsc, które wskażą nam poszczególni Pasażerowie – np. z domów, z dworca czy też z lotniska. Sytuacja wygląda podobnie po dotarciu do miasta docelowego – nie zostawiamy wszystkich Pasażerów i ich bagażu w jednym miejscu, lecz każdy z naszych Pasażerów jest odwożony dokładnie pod wskazany przez niego samego adres. Taka usługa określana jest fachowo mianem transportu door to door.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wyjeżdżający poza granice naszego kraju Klienci muszą zabrać ze sobą często sporą ilość rzeczy osobistych. Wychodząc ponownie naprzeciw ich potrzebom zapewniamy transport bagażu naszych Pasażerów. W cenę biletu każdego z naszych Klientów wliczony jest koszt transportu jego bagażu. Decydując się na skorzystanie z usług PIOMAR TRANS, każdy Pasażer może zabrać ze sobą nie tylko bagaż podręczny, ale także maksymalnie dwie duże torby podróżne. Każda z powierzonych nam toreb podróżnych może ważyć maksymalnie aż do 30 kilogramów.

Gwarantujemy, że wszyscy nasi Pasażerowie oraz ich bagaż dotrą do celu bezpiecznie. Gwarantem bezpieczeństwa jest nie tylko zespół doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców, ale także flota nowoczesnych i stale serwisowanych samochodów, które są skrupulatnie przygotowywane do wszystkich, nawet najkrótszych tras. Ponadto wszyscy Pasażerowie na czas podróży objęci są ubezpieczeniem NW.

Wiemy, że długie podróże bywają męczące nie tylko dla kierowców, ale także dla Pasażerów. By umilić naszym Klientom powrót do Polski, każdemu z nich serwowany jest zupełnie za darmo smaczny obiad.

Zapraszamy do zapoznania się z siatką naszych połączeń oraz z cennikiem.

Kraj Wyjazdy z Polski Powroty do Polski
Belgia codziennie rano codziennie
Holandia codziennie rano codziennie
Niemcy (kierunek Holandia) codziennie rano codziennie
Niemcy (południe) poniedziałek, środa, piątek wtorek, czwartek, sobota (rano)